Wycieczka do Krakowa

Witamy serdecznie sympatyków naszej strony. Chcemy opowiedzieć Wam krótką historię na temat wycieczki do Krakowa, która odbyła się 23 marca tego roku. Pomimo mrozu podróż jednak obfitowała w gorące wrażenia (jak zresztą zawsze, gdy jedziemy gdzieś razem), atmosfera była radosna, dzieci bawiły się doskonale. Podróż do Krakowa minęła szybko, gdyż w autokarze nie można było się nudzić; dzieci śpiewały, rozrabiały, śmiechu było co nie miara. Naszą przygodę w Krakowie rozpoczęliśmy wizytą w Aquaparku, gdzie dzieci mogły do woli wyszaleć się w ogromnym kompleksie basenowym, w którym jest wiele atrakcji dla dzieci. Cała ekipa wychowawców oraz ratowników czuwała nad bezpieczeństwem zabawy. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, które pomogą to Państwu zobrazować.

Po zjedzonym gorącym posiłku w restauracji w Aquaparku oraz dokładnym wysuszeniu się, całą grupą udaliśmy się na zwiedzanie miasta. Najpierw przepiękny Wawel, przemarsz w kierunku rynku, zwiedzanie Sukiennic, kościół Mariacki, to tylko niektóre atrakcje. Gdyby nie siarczysty mróz, który ściskał dzieciom nosy, pewnie jeszcze chwilę spędzilibyśmy w tym pięknym mieście, jednak ze względu na nasze kochane maluchy udaliśmy się w podróż powrotną.

Takie wyprawy bardzo nas ze sobą zbliżają, jest to najlepsza forma integracji dzieci z sobą nawzajem oraz z wychowawcami. Dzieci szczęśliwe choć zmęczone trafiły z powrotem w ramiona swoich rodziców.