Tanecznym krokiem w karnawale

Było tak, jak miało być! Dużo tańca, uśmiechu i dobrej zabawy. Dobry nastrój zapewnili seniorzy, uczęszczający na zajęcia w klubie OSL oraz przebywający w Ośrodku Wsparcia, prowadzonym przez Fundację. Wszak za zaangażowanie i naukę, należy się nagroda.

 

 

 

 

 


W muzycznym rytmie potańcówkę poprowadzili Arkadiusz Kluba i Jarosław Górniak. Tego wieczoru nie zabrakło konkursów, wyborów najlepszych tancerzy, dyskutujących i mistrzów uśmiechu. Bezstronne jury na koniec potańcówki nagrodziło najaktywniejszych uczestników. Dziękujemy wszystkim za cudowną zabawę. Zdjęcia na potańcówce robiła Nikola Janik – stypendystka programu „Spełnione marzenia”.                                .
Poczęstunek był dziełem pracy pracowników Fundacji i wolontariuszy działających w ramach projektu „Stare Miasto – Nowe Życie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, uczestników Klubu Abstynenta „Droga do wolności” oraz mieszkańców Schroniska „Adullam” (działania wraz z Ośrodkiem Wsparcia realizowane są w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Częstochowa).